Ajanslar

Bayiler

Reklamotv BayiReklamoTV size kazanç sunuyor. ev sahibi Ev sahibi ReklamoTV; sadece reklam verenler tarafında değil, aynı zamanda reklamlara ev sahipliği yapmak isteyenlere de yüksek kârlı bir iş fırsatı sağlamaktadır. ReklamoTV, dilediğiniz her şehirde ya da bölgede “Bünyenizde bulunan ekranları online yönetilebilen ekranlar haline getirerek ev sahibi olmanızı sağlıyor”. Mekanınızla ilgili verdiğiniz bilgilerin doğrulandıktan sonra araştırma ekibimiz verdiğiniz adrese/adreslere gelerek mekânınızdaki televizyonu yeni nesil yazılımla dijital reklam ekranı haline getiriyor. Üstelik “elektrik, wi-fi” dışında hiçbir iş yükü edinmeyecek ve aylık kira bedeline, reklam kazançlarına ek olarak diğer birçok avantaja da sahip olacaksınız. Dünya’nın neresinde olursanız olun, ReklamoTV’nin reklam ekranlarına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey; sisteme üye olmaktır! Bir ekrandan başlayan ekranınıza ek olarak ilerde dilediğiniz sayıda ekrana sahip olma şansını sizlere sunan ReklamoTV sistemi ile içerik yönetimine hemen başlayabilir ve reklam kazançlarınızı anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Bayi

Sistemde yapmış olduğunuz üyelik başvurusu onaylandıktan sonra iş ortaklığımız başlar.

Bayi

Bayi ve ReklamoTV’nin ortaklaşa belirlediği firmalar ziyaret edilerek, network ağına davet edilir. Kendilerine “Ev Sahibi” diyoruz.

Bayi

Ev sahiplerinin televizyonları Andorid uyumlu ise cihazlarına “Reklamoid APP” yüklenerek ReklamoTV entegrasyonu gerçekleştirilir. Eğer Televizyonlar uyumlu değilse, “Android Box” takılarak entegrasyon gerçekleştirilir.

Bayi

Sisteme dahil olan Ev sahibinin televizyonlarında dönen her reklam için kendilerine %25 komisyon ödenir


Bayilerin Avantajları

Hâli hazırda potansiyel müşteriler kazanın.
Kendi ajansınızı kurabilme fırsatına sahip olun.
Reklamlar yayınlandıkça sizler kazanç sağlayın.
ReklamoTV kurumsallığı ile prestij sahibi olun.
Kurulu sistem üzerinden kendi iş fırsatınızı oluşturun.
Düşük bir bütçe ile kendi işinizin sahibi olma fırsatını yakalayın.
Uzaktan erişimli sistem ile dijital medya reklam ekranlarınızı bulunduğunuz her yerden yönetebilme ve anında güncelleyebilme imkanına sahip olun.
Bulunduğunuz bölgede ReklamoTV fırsatlarından öncelikli olarak yararlanın.
Pazarlama eğitimi desteği alın.
Yer – Fiyat belirleme desteği alın.
Risksiz yatırım fırsatından yararlanın.
Sözleşme örneklerine sahip olarak tecrübelerimizden faydalanın.
Günlük 1.5TL’ ye satabileceğiniz reklam hizmetiyle tercih sırasında 1. olun.
Rakipsiz faaliyet alanı içerisinde kendi yerinizi alın.

Bayi
ReklamoTV’de Bayi Nasıl Olunur?
ReklamoTV’nin ürettiği reklam ekranlarına sahip olmak ve siz de yüksek kazançlar elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey ReklamoTV’ye bu linkten üye olmak! Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girdiğinizde “Üyeliğiniz Başarıyla Tamamlandı” onayını alır ve profilinizi düzenlemeye başlarsınız. Burada dikkat etmeniz gereken tek nokta “satın almak istediğiniz ekran sayısı ve ekranların olduğu şehir/bölgeleri” doğru seçtiğinizden emin olmak! Eğer ReklamoTV’den siz de yüksek karlı reklam ekranları, nasıl satın alacağınıza dair detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki videoyu izleyebilir veya bizlere ulaşabilirsiniz.
Bayi olmak için tıklayınız